kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje shifer si qits (cheats) :P

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Nje shifer si qits (cheats) :P   02/09/08, 03:16 pm

Nje shifer si qits (cheats) Razz
Ja kur hini ne counter strike para se me hi ne looj e shkrun ne konsoll keta shifra

1) r_wadtetures 9999 dhe e prek enter

2) r_wateralpha 9999 edhe e prek enter kur hine me lu ne naj server kqyre ne de_dust 2 do dyr ti hek shum shifer e Mire osht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nje shifer si qits (cheats) :P
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: Bota e filmit , muzikes dhe lojrave :: cheats for conter strike-
Kėrce tek: