kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 shifer me tnejk plumi veq ata qi e kan serverin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: shifer me tnejk plumi veq ata qi e kan serverin   02/09/08, 03:08 pm

shifer me tnejk plumi veq ata qi e kan serverin
bind "mouse1" "+attack ; sv_clienttrace 9999"
...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
shifer me tnejk plumi veq ata qi e kan serverin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: Bota e filmit , muzikes dhe lojrave :: cheats for conter strike-
Kėrce tek: