kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Te gjitha kodet per Cs ketu !!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Te gjitha kodet per Cs ketu !!   12/09/08, 08:45 pm

Te gjitha kodet per Cs ketu !!
Ktu i postoni te gjitha kodet per Cs qe i dini dhe tregoni se per qka sherbejn ato

gl_dump +++ >> sherben per forcimin e plumave
cl_dynamicroshair 0 >> Sherben qe zoomi t`mos rritet kur gjuajm po te rrij ne att form
Cl_obsvecroshair 0 > Sherben per zoom qe te mos te rritet p.sh Large dhe kur gjuajm nuk rritet
sv_unglapush -2 >> Sherben qe kur e kemi ne serverin te vritemi me veshtersi
hud_takeshot 1 >> Sherben per te japur headshoot me lehtJa disa kode per CS edhe pse nuk postova me shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Te gjitha kodet per Cs ketu !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: Bota e filmit , muzikes dhe lojrave :: cheats for conter strike-
Kėrce tek: