kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Windows Vista Ultimate + Office 2007 veq 4 MB

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Windows Vista Ultimate + Office 2007 veq 4 MB   12/09/08, 08:34 pm

Windows Vista Ultimate + Office 2007 veq 4 MB
Une i kam downladu edhe pas ekstraktimit vista mu ka bo dikun mbi 700 MB edhe nuk e di a muj p.sh. me formatu PC -ne me te se po me duket i vogel diqka.Ndersa Office duhet me dekompresu me kgb archiver,ky kgb archiveri eshte i perfshim aty ne win rar,dhe pasi ta ekstraktoni e instaloni edhe vazhdoni besoj se jam kan i qart.
Atyre qe ju nevojitet qe linku:
rapidshare.com Vista_SO_SA.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Windows Vista Ultimate + Office 2007 veq 4 MB
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: programe :: rreth windowsit-
Kėrce tek: