kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sony Ericsson i lidhur me YouTube

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Sony Ericsson i lidhur me YouTube   12/09/08, 08:18 pm

Sony Ericsson i lidhur me YouTube
Sony Ericsson ka konfirmuar ekzistimin e celularit G705 me performansa tė shkėlqyera i cili ofron integrimin me shėrbimin e videove online – YouTube.
Modeli rrėshqitės G705 ėshtė celular i pastėr 3G me performansa tė larta. Karakteristika e tij qė dallohet mė sė shumti ėshtė ekrani me diagonale prej 2.4 inēėsh dhe rezolucion 240 x 320 piksela. Pėr shfletim mė tė rehatshėm tė internetit prodhuesi nė telefon ka integruar shfletuesin e plotė HTML dhe programin pėr leximin e materialeve nėpėrmes furnizuesit RSS.

Lidhja nė internet ėshtė e mundur, pėrveē nėpėrmes lidhjes mobile, po ashtu edhe falė ndihmės sė adapterit WiFi tė cilin e posedon ky celular, derisa ėshtė gjetur vend edhe pėr receptorin GPS i lidhur me Google Maps.

Memoria e integruar nė vet telefonin ka kapacitet prej njė gigabajt, qė do tė duhej tė ishte e mjaftueshme pėr ruajtjen e fotografive dhe video materialeve tė incizuara me kamerėn e integruar me rezolucion prej 3.2 megapikselash.

Sony Ericsson ka realizuar partneritet me Google, prandaj video incizimet e bėra me kėtė telefon mund tė vendosen drejtpėrdrejt nė YouTube.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sony Ericsson i lidhur me YouTube
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: me te rejat nga bota-
Kėrce tek: