kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Televizori i cili e di kush jeni dhe ku jeni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Televizori i cili e di kush jeni dhe ku jeni   12/09/08, 08:18 pm

Televizori i cili e di kush jeni dhe ku jeni


Koncepti i kompanisė Panasonic pėr televizorin e sė ardhmes, ėshtė bukur ambicioz, dhe tėrėsisht ndėrron rolin e televizionit nė shtėpinė tuaj.
Ai quhet Life Wall, diagonalen e ekranit e ka 150 inē, ėshtė jashtėzakonisht i hollė, derisa Panasonic planifikon ta lėshojė nė shitje qysh nė vitin e ardhshėm. Bėhet fjalė pėr televizorin i cili mbulon tėrė murin e dhomės dhe shfaq gjėra tė ndryshme nė pjesė tė ndryshme tė ekranit, varėsisht nga nevojat e banorėve.

Pėr shembull, pjesa mė e madhe e sipėrfaqes sė tij mund tė funksionojė si foto-tapetė, derisa nė pjesėn e poshtme mund tė shihni programin televiziv.

Qė kjo tė funksionojė tamam si duhet, pėrkujdeset teknologjia e njohjes sė fytyrave dhe lėvizjeve. Kur tė paraqiteni para ekranit, ai do tė njoh se pėr kė bėhet fjalė dhe ku gjendeni saktėsisht, si dhe do tė lėshojė programet tuaja tė adhuruara nė pjesėn e ekranit e cila gjendet pikėrisht para jush.

Nuk duhet as tė flasim se si do tė duken video-lojėrat nė kėtė ēudi prej ekrani, derisa janė tė mundshme edhe shumė gjėra tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Televizori i cili e di kush jeni dhe ku jeni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: me te rejat nga bota-
Kėrce tek: