kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LED projektor 100 gramėsh nga Toshiba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: LED projektor 100 gramėsh nga Toshiba   12/09/08, 08:16 pm

LED projektor 100 gramėsh nga Toshiba


Projektori LED i madhėsisė sė njė celulari mė nuk ėshtė njė gjė shumė e rrallė, mirėpo Toshiba e ka bėrė njė hap mė tutje duke zvogėluar masėn e projektorit tė saj i cili sė bashku me bateritė peshon gjithsej 100 gramė.

Nė treg ekzistojnė projektorė tė ndryshėm miniatural e madje edhe celularė me projektorė tė integruar, megjithatė tė gjithė ata dallojnė nga ai i Toshibas sipas masės sė tyre.

Dimensionet e projektorit tė vogėl nga Toshiba janė gjithsejtė 45 x 17 x 100 milimetra dhe fillimisht ai u dedikohet shfrytėzuesve tė cilėt komunikimin mobil dėshirojnė ta ngritin nė njė nivel tė ri, me fotografi kualitative LED.

Me kėsi lloj projektorėsh tė vegjėl shfrytėzuesve do tu mjaftojė njė telefon celular me mbėshtetje pėr PowerPoint. Projektorėt e lidhur nė kompjuterė sipas tė gjitha gjasave po bėhen pjesė e sė kaluarės sonė. Edhe modeli i Toshibas ff1 ėshtė paraqitur si ide nė vitin 2006
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
LED projektor 100 gramėsh nga Toshiba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: me te rejat nga bota-
Kėrce tek: