kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Filmi pornografik i Obamas nė fakt ėshtė virus

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Filmi pornografik i Obamas nė fakt ėshtė virus   12/09/08, 08:16 pm

Filmi pornografik i Obamas nė fakt ėshtė virusKrijuesit e viruseve kompjuterike shpesh shfrytėzojnė ngjarjet aktuale pėr tė shpėrndarė plehrat e tyre nėpėr internet, prandaj nuk ėshtė pėr tu ēuditur aspak qė njė prej viruseve mė tė ri fshihet nėn emrin e njė materiali ‘demek’ pornografik tė kandidatin presidencial Barack Obama.
Nėse rastėsisht gjatė ditėve tė fundit e keni pranuar ndonjė porosi nė kutinė tuaj postare e cila pėrmban njė lidhje interneti nė gjoja filmin pornografik tė kandidatin presidencial Obama, duhet t’ua tėrheqim vėrejtjen.

Nė vend tė Obamas, me prekjen e lidhjes sė internetit do tė pėrzieni gjėrat nė kompjuterin tuaj sepse, nėse nuk pėrdorni mbrojtjen e duhur, do ta infektoni atė me njė trojan tė quajtur Mal/Hupid-D. Virusi i njėjtė do tė futet nė kompjuterin tuaj dhe do tė mbledh tė dhėnat tuaja personale dhe fjalėkalimet e ruajtura si dhe informacione tė ngjashme.

Pėr tėrė kėto qė u pėrmenden tėrheqin vėmendjen nga tabori i Sophos dhe theksojnė se porosia kontestuese ėshtė paraqitur me titullin 'Obama sex video!!!' dhe se gjoja vjen nga adresa infonews@obama.com.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Filmi pornografik i Obamas nė fakt ėshtė virus
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: me te rejat nga bota-
Kėrce tek: