kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Windows 7 me boot mė tė shpejtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Windows 7 me boot mė tė shpejtė   12/09/08, 08:15 pm

<BLOCKQUOTE>Windows 7 me boot mė tė shpejtė


Sipas specifikimeve mė tė fundit tė publikuara Windows 7, i cili rpitet t'ia "zdritė fytyrėn "Microsoftit pas Vistės kontraverse, do tė duhej tė ketė kohė tė bootimit apo startimit tė shkurtohet sa mė shumė qė ėshtė e mundur dhe qė tė jetė ashtu nė njė numėr sa mė tė madh sistemesh, dhe jo vetėm nė maqinat laboratiorike. Nė raport thuhet se standardi i ri do tė duhej tė jetė sistemi i cili do tė ngritej pėr rreth 15 seconda dhe nė kėtė mėnyrė tė ndikojė sa mė shumė qė shfrytėzuesit tė jenė mė tė kėnaqur.Megjithatė tė gjitha kėto janė tani pėr tani vetėm kornizat pėr zhvillim, e ndoshta edhe vetėm dėshira tė bukura.</BLOCKQUOTE>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Windows 7 me boot mė tė shpejtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: me te rejat nga bota-
Kėrce tek: