kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 a eshte e sakt po ose jo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
perparimi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Age : 25
Registration date : 05/09/2008

MesazhTitulli: a eshte e sakt po ose jo   05/09/08, 02:41 pm

a eshte e sakt detyra nese eshte e sakt thuani PO
nese nuk eshte e sakt thuani Jo

Verefikone kete detyr

1+1=0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
timi_cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Re: a eshte e sakt po ose jo   12/09/08, 08:13 pm

Ma merr menja qe eshte e sakt per ata qe e din matematiken ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
a eshte e sakt po ose jo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: mesime-
Kėrce tek: