kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hudson: Mė pėlqejnė tė gjithė meshkujt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Hudson: Mė pėlqejnė tė gjithė meshkujt   04/09/08, 10:03 pm

Hudson: Mė pėlqejnė tė gjithė meshkujt


Bukuroshes Kate Hudson nuk i pėlqen tė del vetėm mė njė tip meshkujsh. Ajo thotė se shija e saj pėr meshkuj ėshtė e 'gjithanshme".

Aktorja me shpirtin lirė ka pasur disa lidhje me meshkuj krejtėsisht tė ndryshėm. Ajo ka qenė gjashtė vjet e martuar me rokerin Chris Robinson. Pas tij ajo ėshtė lidhur me komikun Owen Wilson dhe pastaj me ēiklistin Lance Armstrong.

“Unė kam njė shije tė gjithanshme. Gjithmonė kam qenė e tillė, kurrė nuk kam pasur njė tip tė veēantė mashkulli tė mė tėrheqė. Krejt varet nga personi qė takoj, nėse mė pėlqen dhe nėse i pėlqej”, ka shpjeguar Hudson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hudson: Mė pėlqejnė tė gjithė meshkujt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: me te rejat nga bota-
Kėrce tek: