kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Licenca tė produkteve tė Microsoft-it

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Licenca tė produkteve tė Microsoft-it   02/09/08, 02:49 pm

Licenca tė produkteve tė Microsoft-it saksisht Sistemeve Operative dhe programeve tjera.

Do qes edhe tjera por sa per fillim janė keto
tė gjitha janė VLK (VolumeLicenceKey) qė nuk nevojitet aktivizim .

Microsoft Windows XP
MW3TQ-PG9HK-PYBCW-9VY44-CYJFB
JQTKH-W8MBW-C8DQQ-MP27F-GHCGB
F6RYP-FTJ4T-YFR3W-W6DJD-VCDPW


Microsoft Windows Server 2003
K7DPC-TJKQM-FMYF7-43TR6-KKD78

Microsoft Office Professional Edition 2003
GWH28-DGCMP-P6RC4-6J4MT-3HFDY

Microsoft Office FrontPage 2003
WFDWY-XQXJF-RHRYG-BG7RQ-BBDHM

Microsoft Office XP Web Components
GWH28-DGCMP-P6RC4-6J4MT-3HFDY

Microsoft Office 2003 Web Components
GWH28-DGCMP-P6RC4-6J4MT-3HFDY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Licenca tė produkteve tė Microsoft-it
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: programe :: rreth windowsit-
Kėrce tek: