kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Laptop i cili u tėrheq me aromė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Laptop i cili u tėrheq me aromė   04/09/08, 08:54 pm

Laptop i cili u tėrheq me aromė

Nuk jemi krejtėsisht tė sigurt se kjo ėshtė njė ide e mirė, por kompania Asus ka vendosur tė paraqes njė seri tė laptopėve me dekorime lulesh tė cilėt, nė mes tjerash, do tė kanė edhe aromė tė kėndshme.
Nė tė janė ofruar aromat si Floral, Cologne, Ocean e Grass, e edhe pse ndoshta ideja qė laptopit tuaj t’i vjen era oqean ju duket tėrheqėse, secili njeri i dhėnė pas kompjuterit mė shumė e do aromėn e plastikės sė re. Mirėpo do tė shohim se si ASUS F6V do tė kalojė nė treg.

Sa u pėrket mundėsive, bėhet fjalė pėr laptopėt e klasės sė mesme me diagonale prej 13.3 inēėsh, procesorė tė Intelit Core 2 Duo, deri nė katėr GB tė memories punuese, kapacitet tė diskut tė fortė 320 GB, e – pak e papritur, ai pėrmban edhe lexuesin e shenjave tė gishtėrinjve. Kartela e integruar grafike ėshtė nga ATI, HD 3470, e sa pėr imazh Asus brenda tij ka futur edhe njė kamerė tė uebit me rezolucion prej 1.3 megapikselė dhe qasjen HDMI.
www.asus.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Laptop i cili u tėrheq me aromė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: me te rejat nga bota-
Kėrce tek: