kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Windows ne SHqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Windows ne SHqip   02/09/08, 02:47 pm

Windows ne SHqip
Ja pra ktu eshte Windows Ne Shqip

Kodi:


Cito :
http://www.microsoft.com/downloads/info.aspx?na=90&p=&SrcDisplayLang=sq&SrcCategoryId=&SrcFamilyId=0DB2E8F9-79C4-4625-A07A-0CC1B341BE7C&u=http%3a%2f%2fdownload.microsoft.com%2fdownload%2f8%2f7%2ff%2f87fba188-6329-466e-8a81-86244667a28a%2fLIPSetup.msi
Eshte link direkt me download prej Micro$oft dhe mundeni me download edhe nqs e keni windows pirat.
Poashtu ky link punon edhe me firefox e edhe me download manager(testuar me flashget)
Ketu jane disa pamje te windows xp shqip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Windows ne SHqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ismet Ramadani:"Harta e shqipėrisė etnike" si shkas...
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (VI)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: programe :: rreth windowsit-
Kėrce tek: