kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell   04/09/08, 02:09 pm

Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell

Dell ėshtė kompania tė cilės mė sė miri i shkon pėr dore perfeksionimi i ideve tė huaja, prandaj nuk dyshojmė qė netbooku (lexo: laptopi i vogėl dhe i lirė) nga ta do tė jetė i shkėlqyeshėm. Sipas informacioneve tė fundit ai do tė duhej tė paraqitej nė treg gjatė javės sė ardhshme.
Dell Inspiron 910, siē pohon gazeta prestigjioze Wall Street Journal, do tė duhej tė paraqitej nė treg qysh nesėr, mirėpo pėrkundėr kėsaj specifikat e sakta ende nuk janė tė njohura.

Supozohet se ēmimi do tė jetė mė i ulėt se 400 dollarė, sistemi operativ do tė duhej tė ishte Windows apo Linux, derisa ekrani do tė duhej tė ishte me diagonale prej 8.9 inēėsh, gjersa procesori i cili e fut nė funksion me gjasė do tė jetė Atom nga Intel. Tregu i netbook-ėve tani veēmė ėshtė pėrplot, prandaj nuk do tė ēuditeshim nėse Dell do tė na pėrgatiste edhe ndonjė befasi nė lidhje me kėtė model.

www.dell.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: me te rejat nga bota-
Kėrce tek: