kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mini televizor pėr nėn dush

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Mini televizor pėr nėn dush   04/09/08, 02:08 pm

Mini televizor pėr nėn dush
Linja e televizorėve Bravia nga kompania Sony zgjerohet deri nė banjė. Modeli i fundit rezistent ndaj ujit u dedikohet atyre qė me tė vėrtetė nuk mund tė bėjnė pa serinė e tyre tė preferuar.
Sony Bravia XDV-W600 ėshtė njė televizor i vogėl me ekran tė diagonales prej 4 inēėsh dhe rezolucion 272x480 piksela, derisa ėshtė nė gjendje tė shfaq 6.7 milionė ngjyra. Ka radio tė integruar AM/FM radio dhe 2 GB tė memories sė brendshme, pėrderisa kėnaqėsia do tė zgjasė 23 orė, sepse po aq kohė do tė arrin ta mbajnė dy bateri rimbushėse AA.

Pajisja ėshtė tėrėsisht rezistente ndaj ujit, atė mund ta mbani nė thellėsi deri nė njė metėr me kohėzgjatje prej tridhjetė minutash, e nėse kėnaqeni duke shikuar televizion nė guaskė, sigurisht do tu pėlqen fakti se lundron mbi ujė. Pėrsosmėri.

Ēmimi ėshtė rreth 368 dollarė, qė nuk ėshtė edhe ndonjė ēmim shumė i madh pėr njė pajisje kaq tė lezetshme e praktike.

www.sony.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mini televizor pėr nėn dush
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: me te rejat nga bota-
Kėrce tek: