kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjane kush munet me gjet >????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Gjane kush munet me gjet >????   03/09/08, 09:00 pm

Nė njė oborr gjenden disa pula dhe disa lepuj .
Sa pula dhe lepuj jan nė oborr ,
nėse tė gjith se bashku kanė 136 kėmbė dhe 44 koka?


Edhe kjo eshte detyr logjike ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjane kush munet me gjet >????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Hatellari: Si e "lidha" diktatorin me litar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: mesime-
Kėrce tek: