kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Detyr e logjikshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Detyr e logjikshme   03/09/08, 08:57 pm

Ish kan nje djal.Ai deshironte ti blente 4 topa,por per ti blere 4 topa,me paret qe i kishte i tepronin 2

Euro.Kurse per ti blere 6 topa ai duhej ti merrete dikund edhe 8 Euro per ti blere.Sa para i kishte djaloshi...

Asht paksa e veshtire por interesante.Bravo ai qe e gjen...


Problem i logjikshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PETRITI
Administrator shef
Administrator   shef
avatar

Numri i postimeve : 1
Registration date : 01/09/2008

MesazhTitulli: valla   04/09/08, 01:05 am

valla nashta anshtajni e zgjedh se tybe spo mujshe me i ra ne fije

_________________
dritanihack
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dritanihack.albanianforum.net
timi_cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Re: Detyr e logjikshme   04/09/08, 02:03 pm

PerGjigjien une e kom ama ma von e tregoj kur e di qe askun nuk po e zgjedh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Detyr e logjikshme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Detyr e logjikshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: mesime-
Kėrce tek: