kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fjalor anglish-shqip 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Fjalor anglish-shqip 2008   03/09/08, 08:36 pm

Fjalor anglish-shqip 2008
LingvoSoft Talking Dictionary 2008 (English-Albanian)

Ėshtė njė fjalor shumė i mirė pėrkthim dhe shqiptim.

Download: Kodi HTML:
sendspace.com 9zo5bo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fjalor anglish-shqip 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !
» Ngushllime Shqipėri-Ngushllime Elbasan

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: programe :: programe full-
Kėrce tek: