kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 rregullorja e forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: rregullorja e forumit   02/09/08, 04:45 pm

Arrow 1. duhet ta dini se nuk pranohen postimet e dyfishuara dmth i njejti postim nuk pranohet dy her pra aj qe e poston i pari do te jet ndersa nese dikush poston perseri te njejtin postim ateher ai do te fshihet.

Arrow 2. nuk lejohet qe te perdoren fjal banale mbrenda ne forum se do te merren masa ndaj atij personi madje edh eme prejashtim nga forumi .

Arrow 3.Eshte e ndaluar te nderrohet identifikimi i anetarit , prandaj keni kujdes gjate regjistrimit.

Arrow 4.Te gjithe anetaret jane te lutur te rrespektojne rregullat e drejtshkrimit te gjuhes
shqipe, kjo sepse eshte e rendesishme qe ne forum te perdoret gjuhe e paster shqipe, dhe qe anetaret ta kuptojne me mire njeri tjetrin.


Ju deshiroj qaste sa me te bukura ne forum Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
rregullorja e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: rregullat e forumit-
Kėrce tek: