kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 WEB Faqe per shkencat kompjuterike...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: WEB Faqe per shkencat kompjuterike...   02/09/08, 04:12 pm

WEB Faqe per shkencat kompjuterike...
Ky eshte nje link per ata qe studjon shkencat kompjuterike...
http://www.freeprogrammingresources.com/
Ka boll materiale te gjuheve te ndryshme programore...
Shikoni dhe postoni ketu nese keni naj web faqe njejt si kjo postojeni ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
WEB Faqe per shkencat kompjuterike...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: gjuhėt programuse :: C/C++/BASIC-
Kėrce tek: