kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 U lėshua Internet Explorer 8 Beta 2

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: U lėshua Internet Explorer 8 Beta 2   02/09/08, 03:24 pm

U lėshua Internet Explorer 8 Beta 2

Microsofti ka lėshua Beta versionin e dytė tė Internet shfletuesit/Explorrit.Microsofti shkruan se nė beta versionin e dytė tė shfletuesit kan pėrfeksionuar vetin/shtesen InPrivate si dhe kan pėrditėsuar pengesa tė ndryshme qė ka pasur versioni i me parshėm me makinat 32- dhe 64-bit pėr Windows XP, Vista dhe Server 2003 si dhe 2008, ndersa tani shfletuesi thon se ėshtė mė stabil mė shpejt dhe i sigurtė.

Nė Internet Explorer 8 Beta 2 pėrpos vetis/shtėses InPrivat jan shtuar dhe pesė Top-veti/Features tė reja qė publikohet nė ket test version. Ato jan: Web Slices, Search Suggestions, Compatibility View, Accelerators dhe SmartScreen Filter.

burimi lajmit.
http://www.microsoft.com/ie8
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
U lėshua Internet Explorer 8 Beta 2
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: forumi :: me te rejat nga bota-
Kėrce tek: