kosova hackers

D-H
 
ForumforumiPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bone Bomben CocaCola

Shko poshtė 
AutoriMesazh
timi_cracker
Administrator
Administrator
timi_cracker

Numri i postimeve : 95
Age : 24
Location : Drenasi
Registration date : 02/09/2008

MesazhTitulli: Bone Bomben CocaCola   02/09/08, 03:11 pm

Bone Bomben CocaCola
Qeper me ba bomben kokakoll maspari e downlodoni kit sen http://www.fpsbanana.com/skins/download/23421 tani kur te donwlodoni klikoni mi ta dhe e bani CTRL+C edhe hini tani MY COMPUTER LOCAL DISK C PROGRAM FILES VALVE CSTRIKES MODELS edhe e bani paste tani hini ne konter naj server kqyrne bomben u ndryshu u ba kokakoll Razz nashta ekini dit veq nejjse po ju kallxoj kush se ka dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bone Bomben CocaCola
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
kosova hackers :: Bota e filmit , muzikes dhe lojrave :: cheats for conter strike-
Kėrce tek: